Jeff – Kim Jestem?


Poniżej wklejam tłumaczenie ze słuchu.

Cześć, tutaj Jeff.

Na ścieżce duchowej, w której wielu z nas bierze udział, utrzymałem swoją integralność jako człowiek, jako Jeff. Nie próbuję zmieniać siebie, próbuję być tym, co już jest wewnątrz mnie, to jest celem, chcę być prawdziwym sobą (prawdziwym „Ja“). Nie będę zmieniał tego, jak się zachowuję, jak myślę, jak chodzę itd. Będę sobą, wewnętrznie, to jest mój cel; i widzę jak wielu ludzi, którzy dają się osłabić poprzez brak osiągnięć w tym duchowym dążeniu, że oni chcą pełnić rolę, że chcą zachowywać się inaczej w stosunku do tego, kim są, ponieważ próbują uchwycić coś na zewnątrz, a to nie chodzi o zewnętrze, to chodzi o wnętrze. To jest takie proste. To, co jest wewnątrz, to jesteś ty, wewnątrz jesteś ty, miłość. Poznaj tą miłość, bo nie możesz poznać tej miłości poprzez to (umysł), możesz poznać ją poprzez swoje serce.

Celem jest dotrzeć do swojej przestrzeni serca, dotrzeć do swojego serca, dotrzeć do tego, kim tak naprawdę jesteś, i gdy wciąż poszukujemy tego w głębi siebie, by się tam dostać, to nie zapomnij wtedy o swojej integralności, o poszanowaniu siebie, odnajdź to, bądź sobą, nie szukaj na zewnątrz, staraj się odnaleźć wszystkie swoje odpowiedzi itd. Nie chwytaj się tego, co jest na zewnątrz, chwytaj się tego, co jest wewnątrz.

To musisz robić, to my musimy robić, to ja muszę robić. Naprawdę musimy odnaleźć siebie, nie tracąc przy tym integralności. Zaufaj swojej ścieżce, zaufaj sobie. Jeśli w głębi siebie pragniesz zmienić świat, uratować tą planetę i dzielić się miłością, itd. grając wciąż w tym powtarzalnym 3D cyklu, to wtedy tego nie zmienisz, przyłączanie się do tego (systemu) go nie zmieni, ponieważ przyłączasz się do tego wiecznego cyklu, który istnieje tutaj na tym planie egzystencji, a to musi być coś nowego, musimy przerwać ten cykl. Jak to zrobić? Poprzez odnalezienie siebie, i akceptowanie wszystkiego. Miłość jest akceptacją. Miłość jest wieloma rzeczami, miłość jest tym, co sprawia, że się uśmiechasz; miłość jest tym, co daje ci oddychać; miłość jest akceptacją wszystkiego. Jeśli nie akceptujesz wszystkiego, wtedy nie znasz bezwarunkowej miłości.

Jest tak wiele i tak mało w tym samym czasie. Cały czas próbujemy uchwycić wielkość nieskończoności, która nie jest duża, lecz wieczna.

Proszę was, usiądźcie, zrelaksujcie się, weźcie głęboki oddech, uśmiechnijcie się, zamknijcie oczy, i zadajcie sobie pytanie: Kim Jestem? Zadając to pytanie usadów się w swojej sile, a otrzymasz odpowiedź, od siebie. Bądź tym. Kocham was, pokój z wami.


Źródło: link

 

Autor: Antropozofiablog

Witam na blogu poświęconym Rudolfowi Steinerowi i jego dziełu - Antropozofii. Na miarę swoich możliwości tłumaczę wykłady Rudolfa Steinera i fragmenty z jego wykładów. Tutaj chcę oddać głos panu Steinerowi: "Dzisiaj będziemy zajmować się czymś, co pokaże nam jak istotnym jest, w oparciu o badania, które mogą być wykonane w wyższych światach, doświadczać tego, co przyszłość trzyma dla ludzkości. Misja ruchu Nauki Duchowej wiąże się z ważnymi wydarzeniami okresu przejściowego, w którym właśnie żyjemy. Stąd też możemy być pewni, że jeszcze wiele leży przed nami w przyszłości, i dlatego w Nauce Duchowej szukamy przewodnictwa w podejmowaniu odpowiednich działań w chwili obecnej."

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s