Radio Samiec – Nauka błogosławieństw ochroną przed życiowym wpie.dolem


Rzadko kto wie, że złorzeczenia wobec kogokolwiek (i czegokolwiek) to tak naprawdę czarna, destruktywna magia. Nawet jeśli sam nie złorzeczysz, ale z fascynacją oglądasz film ze złorzeczeniami, już się „podłączasz” pod tę energię.

Co dalej? Emocje które się w Tobie pojawiły, muszą się zamanifestować w Twoim życiu. Jeden dostanie mocny wpierdol „przypadkiem”, drugiego okradną, trzeci rąbnie w drzewo na prostej drodze i obetną mu nogi… niektórzy uciekną przed skutkami negatywnej energii, zyskując kilka, kilkanaście, czasem kilkadziesiąt lat spokoju…

…ale zaciągnięty dług trzeba spłacić. Co wpuściłeś, musisz tego doświadczyć na własnej skórze. To nie kara a nauka.

Zamiast doświadczać skutków głupoty, można ten proces zatrzymać i cofnąć, poprzez wpuszczenie do siebie pięknej, dobroczynnej energii. Gdy wzorzec stanie się potężny, mówiąc prostacko – zje ciężki, negatywny wzorzec złorzeczenia.

I po problemie. Tak więc do nauki i roboty, zanim „życie” po swojemu nauczy Cię jak smakuje to, co sam wytworzyłeś swoimi emocjami. Wprawdzie jestem lubieżnym nudziarzem, ale moje nauki są ZNACZNIE przyjemniejsze… i na pewno mniej bolesne. Przeżyjesz je bez większych strat.


Źródło: link

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s