Siergiej Łazariew – Koncentracja na dobrobycie


Poniżej wklejam tłumaczenie na podstawie napisów.

„Czytam pańskie książki od 1994-95 roku, dużo mi pomogły, dzięki nim poprawiłam wiele problemów w moim życiu. Obecnie mam trzy podstawowe problemy, z którymi ludzie zmagają się w wieku 35-40 lat. Nie mam męża, nie mam własnego pokoju (mieszkania) i mam wielką niepewność w stosunku do właściwej decyzji odnośnie kariery. Poświęciłam dużo energii i czasu by rozwiązać ten problem, jednak bez powodzenia; proszę mi poradzić, nad czym powinnam popracować.“

Cóż, brak męża, brak mieszkania i problemy w pracy. Jak myślicie, z czym jest to związane? Tak – koncentracja na bezproblemowym losie. Dlaczego są problemy ze znalezieniem męża?

W jej aurze widać możliwą śmierć jej przyszłego męża, a przyczyna tego pochodzi z 3-4 pokoleń od strony matki, częsta przekora wobec męża z powodu ubóstwiania pomyślnego losu; co oznacza, że koncentracja na pomyślnym losie jest wielka, i gdy u kobiety rozwija się ten program, wtedy stosownie do tego spotyka ona takich mężczyzn, którzy muszą prowokować jej niezadowolenie z losu; taki mężczyzna jest albo nie wystarczająco wysoki, albo zbyt niski, albo zbyt gruby, albo zbyt chudy, albo nie jest seksowny, albo jest bezrobotny itd. Im większą urazę (obrażanie się, pretensje) czuje kobieta wobec swojego losu, tym bardziej mąż musi upokarzać jej los. Logika jest tutaj prosta.

Prawdziwa pokora jest dualistyczna, wewnętrznie należy utrzymywać boską miłość, rozumiejąc, że mąż jest twoim lustrem, i zewnętrznie trzeba edukować, dbać i wymagać itd. Jednak przede wszystkim, jeśli kobieta ma ogromną koncentrację na szczęśliwym losie, to nie może mieć męża, który jej taki los zapewni.

Tutaj widzę nie tylko niezadowolenie wobec męża, ona wewnętrznie niszczy każdego mężczyznę, który jej da nieprzyjemność losu (który wywoła w niej niezadowolenie z niedostatecznej pomyślności losu). Spójrzmy w jakim stopniu jest ona gotowa zaakceptować nieprzyjemności losu; zanim nauczy się akceptować nieprzyjemność w swoim losie, umrze czterech jej facetów, w jej aurze widzę śmierć czterech mężczyzn, co po prostu oznacza, że program nieakceptowania problemów w swoim losie czterokrotnie przekracza poziom śmiertelny. Oznacza to, że gdy ona spotka faceta i powie sobie, że on jest jej przeznaczony, a w jej losie będzie coś nie tak (gdy nastąpi destabilizacja losu), to ten facet następnego dnia umrze, a w kolejce będzie następny.

Mężczyźni są bardzo intuicyjnymi stworzeniami, od razu wyczuwają terminatorów (krwiożerców, okrutników) i uciekają. To dlatego ona nie ma żadnego faceta. Problem z sytuacją życiową jest dlatego, że sytuacja życiowa wywołuje eksplozję koncentracji na bezproblemowym losie. Niepewność z pracą również jest upokorzeniem dobrobytu.

Tutaj mamy przykład, w jaki sposób leczone jest niewolnictwo zależności od instynktu samozachowawczego. W związku z tym, taki wewnętrzny stan jest naturalny i muszę wam powiedzieć, że może on trwać około 2-10 lat; wszystko zależy od was, wszystko jest w waszych rękach.

 


Źródło: link

Autor: Antropozofiablog

Witam na blogu poświęconym Rudolfowi Steinerowi i jego dziełu - Antropozofii. Na miarę swoich możliwości tłumaczę wykłady Rudolfa Steinera i fragmenty z jego wykładów. Tutaj chcę oddać głos panu Steinerowi: "Dzisiaj będziemy zajmować się czymś, co pokaże nam jak istotnym jest, w oparciu o badania, które mogą być wykonane w wyższych światach, doświadczać tego, co przyszłość trzyma dla ludzkości. Misja ruchu Nauki Duchowej wiąże się z ważnymi wydarzeniami okresu przejściowego, w którym właśnie żyjemy. Stąd też możemy być pewni, że jeszcze wiele leży przed nami w przyszłości, i dlatego w Nauce Duchowej szukamy przewodnictwa w podejmowaniu odpowiednich działań w chwili obecnej."

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s