Doświadczanie po śmierci

Kiedy po śmierci przechodzimy przez nasze ostatnie życie ziemskie w odwrotnej kolejności (od śmierci do narodzin), odczuwamy skutki, jakie na innych ludzi a także na inne stworzenia miały nasze czyny, impulsy woli oraz myśli. W tym okresie nie czujemy tego, co osobiście odczuwaliśmy w ciele fizycznym, ale to, co inne dusze oraz inne istoty czuły przez nasze czyny.

 


Źródło: link

Reklamy

Autor: Antropozofiablog

Witam na blogu poświęconym Rudolfowi Steinerowi i jego dziełu - Antropozofii. Na miarę swoich możliwości tłumaczę wykłady Rudolfa Steinera i fragmenty z jego wykładów. Tutaj chcę oddać głos panu Steinerowi: "Dzisiaj będziemy zajmować się czymś, co pokaże nam jak istotnym jest, w oparciu o badania, które mogą być wykonane w wyższych światach, doświadczać tego, co przyszłość trzyma dla ludzkości. Misja ruchu Nauki Duchowej wiąże się z ważnymi wydarzeniami okresu przejściowego, w którym właśnie żyjemy. Stąd też możemy być pewni, że jeszcze wiele leży przed nami w przyszłości, i dlatego w Nauce Duchowej szukamy przewodnictwa w podejmowaniu odpowiednich działań w chwili obecnej."

3 myśli na temat “Doświadczanie po śmierci”

  1. jako dziecko bawiłam się w zabawę – jeśli coś pomyślę, każdy zna moją myśl 🙂 to nauczyło mnie myśleć prosto… i mówić prawdę. Ludzie tego nie chcą… wolą swoje iluzje… dlatego milczę lub żartuję, bo gadanie to moja cecha 🙂 Uwielbiam słuchać – to życie w wielu wymiarach 🙂 zauważyłam, że ludzie są mistrzami w oszukiwaniu siebie i innych… pozornie jest im lepiej/wygodniej, ale porażka jest katastrofą, a nie lekcją 😦
    Fajnie mi się czyta…, ale idę podziwiać świat 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s