Siergiej Łazariew – Modlenie się za dzieci

„Mam nowotwór. Ta choroba poszerzyła moje horyzonty. Żałuję wielu rzeczy. Strach skłania mnie do doceniania życia. Czuję w sercu więcej miłości. Stałam się bardziej wrażliwa. Modlitwa mi pomaga. Czego jeszcze potrzebuję, by wyzdrowieć?“

Chcę podkreślić: poważne, nieuleczalne przez medycynę choroby są nie tyle problemem danej osoby, lecz są odziedziczonymi problemami jego czy jej dzieci.

Ta kobieta miała 13-krotny program zniszczenia* mężczyzny i wewnętrzną niezdolność do zaakceptowania bólu, upokorzenia i strat. Poziom jej dumy (pychy) był wysoki. Miłość znikała z jej serca, więc Bóg starał się jej pomóc poprzez zsyłanie bólu i upokorzenia ze strony mężczyzny. Ta kobieta tego nie zaakceptowała. Teraz jej pole jest w normie; jednak jej potomkowie aż do czwartego pokolenia są wypełnieni jej [destrukcyjnymi] emocjami.

Fakt jest taki, że przekazujemy swoim dzieciom nie tylko nasze geny, ale także przede wszystkim nasze emocje. Emocje mają wysoki poziom inercji. To, co jasnowidz nazywa „koroną celibatu“ jest programem zniszczenia mężczyzny, który trwa przez 5-8 pokoleń.

Tak więc, powinnaś modlić się nie tylko za siebie, ale także za swoje dzieci. Potrzebujesz wielokrotnie przeżyć (przejrzeć i zaakceptować) lata przed poczęciem dzieci oraz wszystkie sytuacje w czasie ciąży. Módl się do Boga, by pomóc swoim dzieciom widzieć szczęście w ich miłości do Boga, by zrozumieć, że wszystko pochodzi od Boga – zarówno dobro jak i zło – by nigdy nie wyrzekać się miłości, by zawsze czuć boską wolę Boga we wszystkim i by pomagać oraz edukować ludzi, a nie ich potępiać lub się na nich obrażać.

 


Źródło: link

* W książkach Siergieja jest to przedstawiane jako program ileś razy przekraczający poziom śmiertelny; można by to nazwać nagromadzeniem w duszy negatywnych, destrukcyjnych emocji, reakcji – inaczej programów – takich jak np. pretensje, żałowanie, nienawiść, osądzanie, krytykowanie, potępianie itd. Te programy wynikają z przywiązania do ludzkich wartości. By to pojąć zapraszam do zapoznania się z książkami Siergieja Łazariewa o nazwie Diagnostyka Karmy.

Pozdrawiam

Autor: Antropozofiablog

Witam na blogu poświęconym Rudolfowi Steinerowi i jego dziełu - Antropozofii. Na miarę swoich możliwości tłumaczę wykłady Rudolfa Steinera i fragmenty z jego wykładów. Tutaj chcę oddać głos panu Steinerowi: "Dzisiaj będziemy zajmować się czymś, co pokaże nam jak istotnym jest, w oparciu o badania, które mogą być wykonane w wyższych światach, doświadczać tego, co przyszłość trzyma dla ludzkości. Misja ruchu Nauki Duchowej wiąże się z ważnymi wydarzeniami okresu przejściowego, w którym właśnie żyjemy. Stąd też możemy być pewni, że jeszcze wiele leży przed nami w przyszłości, i dlatego w Nauce Duchowej szukamy przewodnictwa w podejmowaniu odpowiednich działań w chwili obecnej."

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s