Siergiej Łazariew – Sztuczne zapłodnienie

„Jakie konsekwencje ma sztuczne zapłodnienie?“

Mówiłem, że prawie wszystkie kobiety, które przeczytały moje książki i były u mnie na wizycie, zaczęły zachodzić w ciążę. Ponieważ żeby mieć dziecko, potrzeba miłości i energii. Jeśli kobieta jest agresywna wewnątrz lub nie chce żyć, albo nie akceptuje otaczającego świata, wtedy spada jej poziom energii – szczególnie w wieku rozrodczym. A później zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Kobieta nie może urodzić dziecka – poroniła albo opadły jej hormony. Jest to również oznaka niskiego poziomu energii. Jajniki kobiety pracują wtedy tylko dla jej organizmu, a dziecko nie dostaje żadnych hormonów i nie jest ono zdolne do życia; albo blokują się jajowody; albo stale występują infekcje, które nie pozwalają na poczęcie. Jednak to wszystko jest rezultatem obniżenia poziomu subtelnej energii.

Jeśli dochodzi do sztucznego zapłodnienia, wtedy dziecko może się narodzić, ale jego poziom energii będzie niski. Oznacza to, że będziesz miała problemy. Jeśli kobieta stara się zmienić, edukować swoją duszę, wtedy może pozbyć się tych problemów, ale jeśli to nie nastąpi, to dziecko z pewnością będzie miało problemy.

Chodzi o to, że sztuczne zapłodnienie stało się poważnym biznesem, a prawdziwe fakty są ukrywane. W Rosji statystyki są znane. 75-80% dzieci narodzonych dzięki sztucznemu zapłodnieniu można uznać za inwalidów. A minister zdrowia mówił, że należy odłożyć pieniądze nie tylko na sztuczne zapłodnienie, ale także na wsparcie przyszłych inwalidów. Natury nie oszukasz. Dlatego też, można robić sztuczne zapłodnienie, ale trzeba wiedzieć, że jeśli dusze rodziców nie zmieniają się na lepsze, wtedy dziecko może mieć problemy.


Źródło: link

Reklamy

Autor: Antropozofiablog

Witam na blogu poświęconym Rudolfowi Steinerowi i jego dziełu - Antropozofii. Na miarę swoich możliwości tłumaczę wykłady Rudolfa Steinera i fragmenty z jego wykładów. Tutaj chcę oddać głos panu Steinerowi: "Dzisiaj będziemy zajmować się czymś, co pokaże nam jak istotnym jest, w oparciu o badania, które mogą być wykonane w wyższych światach, doświadczać tego, co przyszłość trzyma dla ludzkości. Misja ruchu nauki duchowej wiąże się z ważnymi wydarzeniami okresu przejściowego, w którym właśnie żyjemy. Stąd też możemy być pewni, że jeszcze wiele leży przed nami w przyszłości, i dlatego w nauce duchowej szukamy przewodnictwa w podejmowaniu odpowiednich działań w chwili obecnej."