Mężczyźni nie ogarniają szalonych kobiet – Jordan Peterson & Camille Paglia

Jak mężczyzna ma zareagować, gdy atakuje go kobieta? Jordan B. Peterson i Camille Paglia o ruchach dozwolonych w konflikcie między mężczyzną a kobietą.

Myślę, że to rozsądne kobiety będą musiały stanąć naprzeciw swoich szalonych sióstr i powiedzieć: „Dość tego. Dość nienawiści do mężczyzn. Dość tej patologii. Dość przynoszenia wstydu naszej płci.”

Ten film został przetłumaczony przez osoby obsługujące kanał na Youtube o nazwie: Wojna Idei


Źródło: link

Autor: Antropozofiablog

Witam na blogu poświęconym Rudolfowi Steinerowi i jego dziełu - Antropozofii. Na miarę swoich możliwości tłumaczę wykłady Rudolfa Steinera i fragmenty z jego wykładów. Tutaj chcę oddać głos panu Steinerowi: "Dzisiaj będziemy zajmować się czymś, co pokaże nam jak istotnym jest, w oparciu o badania, które mogą być wykonane w wyższych światach, doświadczać tego, co przyszłość trzyma dla ludzkości. Misja ruchu Nauki Duchowej wiąże się z ważnymi wydarzeniami okresu przejściowego, w którym właśnie żyjemy. Stąd też możemy być pewni, że jeszcze wiele leży przed nami w przyszłości, i dlatego w Nauce Duchowej szukamy przewodnictwa w podejmowaniu odpowiednich działań w chwili obecnej."

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s